Život je boj, ale stojí za to...

Září 2011

Bez sestry, ani náhodou!

5. září 2011 v 19:06 | hnedoockaVer |  Témata týdne!
Začalo to jednoho dne, když mi malá holčička zabrala mou postýlku, později brala a okousávala mé hračky a začala si zabírat víc a víc pozornosti mých rodičů. Jmenovala se Ivuška, moje mladší sestřička.

Uběhlo spoustu let, už to ani raději nepočítám a z té malé roztomilé holky se stala nádherná žena.Klidně by mohla dělat modelku. Je chytrá, komunikativní, milá a ochotná, což jí dost pomáhá v jejím zaměstnání. Pracuje jako servírka.

Když si vzpomenu na naše společné dětství, tak se musím smát:-) Byly chvíle, kdy jsme se praly a nadávaly si, o něco se přetahovaly nebo se navzájem pošťuchovaly. Ale také jsme si spolu často hrály a vymýšlely neplechy. Taková ta pravá "sesterská láska":-) S postupem času jsme se prát přestaly a přetrvávala jen slovní přestřelka. Zažily jsme spolu spoustu legrace a smích nám vydržel dodnes.


Vídáme se téměř denně a když se nevidíme, tak si voláme. Máme spolu vřelý vztah, který jsme dlouho budovaly, než došel do dnešní podoby. Jasně, že se občas pohádáme, ale dlouho nám to trucování nevydrží. Máme se moc rády. Je to můj poklad, neumím si představit život bez své mladší sestřičky.

Určitě je lepší mít sestru nebo brášku. I když vám někdy může lézt na nervy, tak přijdou i chvíle, kdy potřebujete, aby vám někdo naslouchal, s něčím vám pomohl nebo vás potěšil dárkem a od toho jsou sourozenci ne?