Život je boj, ale stojí za to...

Nevěra=nespokojenost

8. května 2011 v 18:45 | hnedoockaVer |  Témata týdne!
Nevěra je většinou pro nás ženy takovým varovným signálem, že dosavadní život už není to pravé. Vybízí nás k zamyšlení Proč?

Napadá mě několik situací, kdy je žena nevěrná, a to když:
  • ji partner nedokáže dostatečně uspokojit
  • nemá dostatek sexuálních zkušeností
  • se zamilovala do jiného muže
  • je nymfomanka
Já osobně se ztotožňuji s když má žena nedostatek sexuálních zkušeností. Potom jí samozřejmě láká poznat i něco jiného. Zejména, když se svým dosavadním sexuálním životem je nespokojená. V té chvíli přemýšlí nad otázkami, jestli je to v ní nebo v partnerovi? Podle mě největší chybou žen je, že nejsou schopné partnerovi ukázat, co se jim líbí a partner jen tápe a pak to není "ono".
Málo který muž se trefí do tvých sexuálních představ, nemám pravdu?´

To bylo z pohledu ženského. Z toho mužského je všechno jinak. Alespoň polovina mužů bere nevěru jako zpestření svého stereotypního života. A dokonce se tím i chlubí.

Ještě zbývá otázka, co se vlastně pod slovem nevěra skrývá?
Od nevinného flirtování je už jen krůček k "zahýbání". Myslím si, že spousta lidí považuje za nevěru jakýkoliv fyzický kontakt s osobou opačného pohlaví. Největším prohřeškem je samozřejmě sex s jiným mužem či ženou.

Já osobně bych nevěru sice odpustila, ale ztratila bych k tomu člověku už důvěru a dříve či později by náš vztah stejně skončil.
 


Komentáře

1 Lucrezia Lucrezia | 11. července 2012 v 8:54 | Reagovat

Pokud dojde k nevěře, v mnoha případech je vina na obou stranách. Ne jen buď na muži nebo jen ženě. Já jsem schopná nevěru tolerovat, za určitých podmínek ovšem a dokázala bych se s ní i srovnat.Patřím k těm nemnoha lidem (patří sem i někteří sexuologové), kteří tvrdí že je možné milovat rovnoceně jak svého zákonitého partnera tak i toho vedlejšího.A neublíží to nikomu. Jen se nesmí hned bourat vztahy tím, že všechno hned od začátku vyklopím. Tak daleko ještě naše společnost v nahlížení na nevěru, či paralelní vztah nedošla. Na rozdíl od některých severských zemí. Shrnu to tak, že to co nenajdu tady, najdu jinde a spokojení jsou všichni. Muž, že nemá doma hádavou a naštvanou ženu, žena že jí její muž věnuje víc pozornosti a víc si jí hledí. Je to z hlediska mého, tedy skorem třicetiletého manželského soužití a dvou mimovztahů....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama