Život je boj, ale stojí za to...

Jak se pozná pravá láska?

8. května 2011 v 17:44
Jednou z důležitých věcí bez čeho se člověk neobejde je zkušenost.Tu sbíráme minutu po minutě, hodinu po hodině a den po dni po celý život. Ty špatné zážitky nás posilují a udržují v neustálé bdělosti. Všichni víme,že nám jen tak něco nespadne do klína. Je jen jedna vyjímka a to jsou peníze. Jenže ani bohatství nám nezaručí spokojený život.
Pro mě je nejdůležitějším faktorem láska. V té sbírám zkušenosti den co den. Jsem dost citlivá a někdy až romantická duše.Myslím si,že jsem takový snílek s realistickými prvky.Už dávno jsem věděla, že se jen tak z ničeho nic neobjeví přede mnou krásný princ a nepožádá mě o ruku,ale vždy jsem tyto situace prožívala v pohádkách a filmech.Miluji šťastné konce a stále doufám,že i ta moje životní pohádka se dočká vysněného happyendu.
Byla jsem s jedním mužem pár let a stejně jsem nepoznala pravý význam lásky. Je těžké rozeznat přátelství s mužem od té pravé lásky.S dlouhodobých přátelství se nejednou vyklube láska, ale v mém případě je to obráceně.Zjistila jsem to,až když jsem poznala jiného muže. Slovem Miluji tě by se němělo tak plýtvat. Například pro mě je někdy těžké to říct. Oči to říkají,ale ne a ne to vyslovit.
Jak se pozná,že toho dotyčného opravdu miluješ?Dřív bych odpověděla jednoznačně, že nevím.Ale za ty roky mám nejeden šrám na duši, zažila jem spoustu proplakaných nocí do polštáře, ale konečně jsem našla opravdovou lásku.Ta se pozná až když opadne ta prvotní zamilovanost.
 • 10 příznaků pravé lásky:
 1. Líbí se ti i přes jeho všechny chyby, které se postupně odhalují po počáteční zamilovanosti,kdy sundáš růžové brýle a vidíš ho v pravém světle.
 2. Přestaneš ho srovnávat s jinými muži a bereš ho takový jaký je
 3. Stýská se ti po něm každou minutu, co nejsi s ním a neustále hypnotizuješ mobil a každá zpráva od něj tě zahřeje u srdíčka
 4. Jeho doteky tě nikdy nenechají chladnou a tvým tělem se prožene elektrický výboj
 5. Odpustíš mu cokoliv,teda kromě nevěry,to by totiž z jeho strany nebyla pravá láska a ty bys byla jen přechodná stanice na cestě k té pravé
 6. Jeho obličej máš neustále před sebou
 7. Je u tebe na prvním místě
 8. Dokáže tě rozesmát,ale někdy i rozplakat, i to patří k lásce. Nejlepší je sladké usmiřování.
 9. Umíš si s ním představit budoucnost,plánuješ společné bydlení, toužíš po tom, aby tě požádal o ruku
 10. Chceš s ním mít miminko
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama